Archive for the ‘Archiv’ Category

PostHeaderIcon POZOR volné místo v DS Lidičkové – od 1. 10. 2017

DŮLEŽITÁ ZPRÁVA pro všechny rodiče dětí, kteří se vrací do práce a řeší, co s dítkem, protože v mateřince nebylo místo… Od 1.10. 2017 máme volné místo na každodenní docházku do naší dětské skupiny Lidičkové – pokud chcete, aby se Vaše dítě rozvíjelo tak, jak má, zvykalo si na dětský kolektiv, osamostatnilo se a upřednostňujete individuální péči a přístup ke vzdělávání tak, jako my, je to rozhodně správná volba. Ozvěte se nám – více informací k dětské skupině zde.

PostHeaderIcon Dotazník k činnosti MC Lidičky

Vážení přátelé,

v příštím roce bychom rádi více přizpůsobili program centra Vám, našim návštěvníkům. Velmi nám tedy pomůže, pokud vyplníte krátký dotazník, který je přístupný ZDE .

Předem děkujeme a přejeme krásné prázdniny!

Tým MC Lidičky

PostHeaderIcon Kouzelný slunovrat aneb Cesta za pokladem svatého Jana – neděle 25. 6. od 16:30

Blíží se svatojánská noc – plná kouzel a dobrodružství. Přijďte s námi strávit zábavné odpoledne spojené s hledáním pokladu 🙂 Přihlášky probíhají do 20. 6. zde.

PostHeaderIcon Aktuální program na červen a přihlášky na akce

Vážení a milí, blíží se konec školního roku a děti už se jistě těší na prázdniny. Čekání jim můžete zpříjemnit tím, že je vezmete na Dětský den v Lidicích (sobota 3. 6. od 9 hod.), na jehož pořádání se podílíme společně s obcí Lidice a TJ Lidice, nebo na naše tradiční „Hledání pokladu“ (neděle 25. 6. od 16:30)… A nejlépe na obojí 🙂

Read the rest of this entry »

PostHeaderIcon Dětský den – sobota 3. 6. 2017 od 9 hod.

Přijďte si s dětmi užít dopoledne plné zábavných a sportovních disciplín, pěkných cen a dobrot z našeho stánku. Začínáme v 9 hod., vstupné dobrovolné.

PostHeaderIcon Den otevřených dveří – 23. 5. 2017 od 8:00

Přijďte se podívat do Lidiček – můžete se nezávazně zeptat na to, jak fungujeme, jaký máme program a pro koho, můžete se zúčastnit programu dětské skupiny Lidičkové (cvičení + výtvarné aktivity), nebo zjistit bližší informace k dětské skupině Lidičkové. Přijďte dodatečně oslavit Mezinárodní den rodiny návštěvou organizace, pro kterou je podpora rodin na prvním místě. Těšíme se na Vás.

PostHeaderIcon Návštěva MŠ v Lidicích – 12. 5. 2017 od 9:30

Sraz účastníků programu Příprava na školku je v 9:30 před MŠ v Lidicích.

PostHeaderIcon Členská schůze MC Lidičky – 9. 5. 2017 od 17 hod.

Zveme Vás na členskou schůzi MC Lidičky – ať jste členem, chcete se jím stát nebo Vás jen zajímá, jak jsme fungovali v loňském roce a jaké jsou plány pro rok příští, přijďte mezi nás! Program schůze je v pozvánce.

PostHeaderIcon Aktuální program na květen

Byl první květen, první máj… Měsíc květen bývá v našem centru ve znamení Dne otevřených dveří a Členské schůze a není tomu jinak ani tento rok. Zároveň však již pro jistotu nyní upozorňujeme na Dětský den, který se koná hned na začátku června. Celý program najdete zde.

PostHeaderIcon Zápis do DS Lidičkové – 1. 6. 2017

Na stránce DS Lidičkové byly aktualizovány informace týkající se zápisu pro školní rok 2017/2018. Bližší informace zde.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress