Archive for the ‘Archiv’ Category

PostHeaderIcon Cvičení rodičů s dětmi – úterý 5. 12. 2017 – ZRUŠENO

Vážení návštěvníci, zítra je zrušeno cvičení rodičů s dětmi. Budeme se na vás těšit příště.

PostHeaderIcon Mikulášská besídka – neděle 3. 12. od 16:30

Milé děti, přijďte zase po roce za Mikulášem, andělem a čertem do Lidického parku na návsi – když Mikulášovi řeknete pěknou básničku, určitě od něj zase dostanete dáreček… Ale jestli jste zlobily, tak pozor na čerty 😉 A abychom věděli, kolik vás bude, musíte se přihlásit do 27. 11. 2017 zde. Těšíme se na vás!

PostHeaderIcon Vánoční výtvarná dílna – neděle 26. 11. od 14 hod.

Přijďte si vyrobit adventní věnec, vánoční svícen nebo jinou vánoční dekoraci, která zkrášlí Váš dům či byt v době svátků. Dílna je určena dospělým a starším dětem a je třeba rezervovat si místo prostřednictvím on-line formuláře do 20. 11. 2017. Těšíme se na Vás 🙂

PostHeaderIcon Změna v termínu kurzu keramiky pro veřejnost

Vážení přátelé, upozorňujeme na změnu dne, ve kterém bude probíhat kurz keramiky pro veřejnost – keramika bude probíhat v PONDĚLÍ, v čase 16:30 – 18:00. V pravidelném rozvrhu je zatím původní čas, na stránkách kurzu je informace aktuální.

PostHeaderIcon Podzimní tvoření – sobota 21. 10. od 15 hod.

Tato akce je určena rodičům s dětmi od 3 let, větším dětem i dospělým. Přijďte, zapojte svou fantazii a vytvořte si pěknou podzimní dekoraci do bytu nebo si jen přijďte udělat radost a užít si pohodové tvořivé odpoledne. Na programu je např. výroba podzimních dekorací (věnce, ozdoby na stůl či dveře), decoupage svíček s podzimními motivy, práce s přírodninami – panáček z šišek, obrázky z listů a další. Pokud máte chuť tvořit, přihlaste se do 18. 10. 2017 zde.

PostHeaderIcon Aktuální program na říjen a přihlášky na akce

Milí dospěláci, milé děti – říjen klepe na dveře a my jen můžeme doufat, že bude krásně barevný podzim a plískanic si moc neužijeme. Pokud byste však chtěli některé z říjnových odpolední strávit v našem centru a zarelaxovat si při některé z našich akcí, jste srdečně vítáni 🙂 V říjnu se můžete těšit na Den pro královny nebo na Podzimní tvoření. Začínají také všechny kroužky a kurzy. Podrobný program najdete zde, přihlášky na akce níže. Těšíme se na vás 🙂

Read the rest of this entry »

PostHeaderIcon Den pro královny – neděle 8. 10. od 14 hod.

Haló, haló, na vědomost se dává, že relaxační odpoledne určené ženám všeho věku je opět tady! Jako vždy se na Vás těší Jana, Markéta, Martina, Míša a Tereza a Vy se na oplátku můžete těšit na pedikúru, manikúru, líčení, masírování a především pohodové odpoledne plné relaxace, dobrého jídla a pití. Vstupným je něco dobrého na zub – optimálně vlastní výroby, pokud to čas dovolí 🙂 Registrace probíhá do 5. 10. zde.

PostHeaderIcon Termíny kroužků a kurzů jsou aktuální!

Vážení a milí, s lektory jsme se již definitivně domluvili na termínech a časech příslušných kroužků a kurzů – aktuální informace najdete na jednotlivých stránkách. V letošním školním roce pořádáme: Keramiku pro děti z MŠ v Lidicích, Keramiku pro veřejnost, Taneční a pohybovou průpravu pro předškoláky a totéž pro děti od 6 do 10 let, pro prťousky a jejich rodiče počítáme s Cvičením rodičů s dětmi a pro dospělé s Jazykovými kurzy angličtiny. Rezervujte si svá místa, těšíme se na Vás 🙂

PostHeaderIcon Aktuální termíny kurzů na školní rok 2017/2018

Rádi bychom vás informovali o novém kroužku Taneční a pohybová průprava pro děti ve věku 6 – 10 let – bližší informace najdete zde. Termíny a cena kurzů Keramika pro veřejnost a Jazykových kurzů pro dospělé budou aktualizovány v nejbližší době. Sledujte naše stránky.

PostHeaderIcon Kroužky pro děti z MŠ v Lidicích

Na příslušných stránkách najdete aktuální informace ke kroužkům pro děti z MŠ v Lidicích (Keramika a Taneční a pohybová průprava).

Na kroužky se lze hlásit od 11. 9. 2016 v MŠ Lidice – přihlašovací archy, kde i obdržíte formulář „Závazná přihláška“, který je nutné vyplnit a odevzdat v MŠ, předají nám pak všechny přihlášky najednou. V případě dotazů se můžete obrátit na paní učitelky z MŠ nebo nás kontaktujte na tel: 605 806 074 nebo na email: info@mclidicky.cz.

Na všechny kroužky přijímáme přihlášky do 18. 9. 2017nebo do naplnění kurzů.

Přednost mají děti, které již kroužek navštěvovaly v loňském roce, kapacita kroužku bude doplněna dalšími zájemci.

Děti budou přijímány dle věku od nejstarší po nejmladší.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress