Archive for the ‘Novinky’ Category

PostHeaderIcon Aktuální program na duben a přihláška na akci Jarní tvoření

Vážení a milí, včera byl první jarní den a alespoň na pár dní tu teď opravdu máme jaro 🙂 A s prvním jarním dnem přinášíme i aktuální program na duben, kdy vás kromě pravidelných kroužků zveme na Jarní tvoření. To se uskuteční 7. 4. 2019 a přihlašování je jen do 31. 3. 2019, proto neváhejte a rezervujte si své místo zde. V případě, že to nestihnete, určitě nás kontaktujte mailem – pokud bude volná kapacita, o vyrábění jarních dekorací vás určitě nepřipravíme 🙂 Na konci měsíce se již tradičně podílíme na Pálení čarodějnic – pozvánku najdete v našem tištěném programu na měsíc duben (zde) nebo na webu obce Lidice. „Lidičáci“ samozřejmě dostanou do schránek letáček.

Užívejte první jarní dny, čerpejte energii ze slunečních paprsků a přijďte strávit pár chvil s přáteli a sousedy na naše akce. Těšíme se na vás 🙂

PostHeaderIcon Hledáme nové vedení – dopis od předsedkyně spolku

MC Lidičky potřebuje nové vedení. Pokud se nenajde, ukončí spolek k 30. 6. 2019 svou činnost. Celý dopis následuje.

Read the rest of this entry »

PostHeaderIcon Aktuální program na březen a pozvánka na akci

Vážení a milí, březen je za dveřmi a my vás zveme kromě pravidelného programu na Den pro královny! Na akci je potřeba se registrovat nejpozději do 20. 3. pomocí formuláře níže. Kromě toho pokračují ve svém programu i všechny kroužky pro děti – jen pozor, sledujte příslušné stránky, protože v březnu kvůli prázdninám některé lekce odpadnou. Kompletní program najdete zde.

Těšíme se na vás 🙂

Přihlašovací formulář:

24. 3. od 14 hod. – Den pro královny (registrace do 20. 3. zde)

PostHeaderIcon Prázdninová školička pro děti od 2 do 6 let v MC Lidičky

Potřebujete o prázdninách zajistit kvalitní péči o vaše dítě a zajistit mu kvalitní prázdninový program? Pak je naše dětská skupina právě tím pravým pro Vás a především pro Vaše dítě.

Read the rest of this entry »

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress