Archive for the ‘Rekonstrukce’ Category

PostHeaderIcon Pokračování rekonstrukce

Milí příznivci MC Lidičky,

po prázdninách se opět hlásíme s dalším příspěvekem – tentokrát z rekonstrukce, která i nadále v našem centru probíhá. Bohužel jsme narazili na pár neočekávaných komplikací, které jsme však za pomoci Obecního úřadu v Lidicích zdárně a relativně rychle vyřešili (vzhledem k vyhláškám bylo nutné zavést teplou vodu i do umývárky, což však bylo spojeno s kompletní úpravou „vody“, poměrně vysokými náklady a především využití profesionálních instalatérů) a nyní již opět pokračujeme vlastními silami.

Read the rest of this entry »

PostHeaderIcon Máme za sebou první brigády

Rekonstrukce se rozběhla na plno v úterý 12. 4. 2011 – prozatím pouze za účasti rodin Přibylových a Radových. Vše, co bylo potřeba, jsme odstěhovali do budoucí herny (střední místnost) a začali jsme s úpravami v budoucí „kanceláři, výtvarné dílně a skladišti hraček“ (zadní místnost).

lidicky_prostory1

Read the rest of this entry »

PostHeaderIcon A je to tady … probíhá rekonstrukce prostor

Mateřské centrum Lidičky upravuje vlastní prostory.

V tuto chvíli zde probíhají a nadále budou probíhat rozsáhlé úpravy jako je bouraní, stavění, škrábání staré malby, drobnější opravy, malování, mytí oken,úklid a stěhování.

V případě, že můžete přiložit ruku k dílu, Vaši pomoc velmi uvítáme.

Termíny rekonstrukce prostor MC Lidičky na duben jsou: pá 15.4. – čt 21.4. a út 27.4 – čt 29.4.2011.

Můžete-li se zúčastnit prací v některém z uvedených termínů (kterýkoli den v uvedených termínech), kontaktujte nás na tel: 605 806 074.

Všem případným pomocníkům předem děkujeme!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress