POZOR NOVINKA!!! Předběžný průzkum zájmu – Péče o děti bez rodičů

POZOR NOVINKA!!! Předběžný průzkum zájmu – Péče o děti bez rodičů

Milé maminky, většina z nás, které jsme na rodičovské dovolené s malým dítětem nebo dětmi, si čas od času potřebuje něco zařídit. Ať už se jedná o návštěvu lékaře, vyřizování na úřadech, či větší nákup, jsou zkrátka aktivity, které se nám alespoň občas absolvují lépe bez dětí. Vše pak zabere méně času a především často ušetří naše nervy 🙂 Velice dobře si také uvědomujeme, že mít alespoň trochu času jen pro sebe je velmi důležité, je to dokonce nutnost, jejíž absence se dříve nebo později projeví. Proto jsme se rozhodli cca od poloviny dubna rozšířit naši programovou nabídku o nový pravidelný program, dopolední kroužek pro děti bez rodičů.

Prozatím dvě dopoledne v týdnu poběží v MC Lidičky cca od 8:30 do 11:30 kroužek pro děti od 2 let bez přítomnosti rodičů. Vaše děti budou mít možnost účastnit se programu, který bude s ohledem na jejich věk rozvíjet jejich schopnosti a dovednosti s využitím pohybových, výtvarných a hudebních aktivit, v případě příznivého počasí pak nebude chybět ani pobyt venku. Pro Vás to znamená příležitost volné chvíle, kterou můžete využít dle svého uvážení, pro Vaše dítě možnost být v dětském kolektivu a užívat si zase trochu jiný program. Tento kroužek také může být vhodným pomocníkem pro zvykání si na budoucí „školkový“ režim.

V průběhu dopoledne bude pro Vaše děti zajištěný pitný režim, svačina je ve Vaší režii.

Pokud Vás tato služba zaujala, prosím, pošlete nám zprávu, že byste rádi této možnosti využili a to společně se jménem a věkem Vašeho dítěte, uveďte prosím i Vaše bydliště (stačí obec či město). Vzhledem k omezené kapacitě prostorové i personální bude nabídka volných míst omezena.

Podrobnosti k programu budou upřesněny začátkem dubna. Vaše předběžné přihlášení bude prozatím nezávazné pro obě strany.

2 komentáře

  1. Helena Pejclová napsal:

    Dobrý den, dopolední kroužek bychom čas od času uvítali, na zkoušku a i jako spestření pro maminku… Vítek Pejcl 2roky..
    Zdraví Helena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *