Chcete se věnovat dětem, realizovat se a zároveň udělat něco pro dobrou věc? Přidejte se k nám 🙂 Pokud chcete vést jakýkoli kroužek či kurz nebo pomáhat nám alespoň občas s přípravou a realizací různých akcí, napište nám na info@mclidicky.cz. Pevně věříme, že se mezi vámi najdou stejní nadšenci, jako jsme my. Pomocníků není nikdy dost! 🙂 Více informací následuje.

Již několik let nabízíme v odpoledních hodinách kroužky a kurzy pro děti nejen ze školky, pro rodiče s dětmi i pro širokou veřejnost.

Aktuálně hledáme někoho, kdo by měl chuť nějaký kroužek pro děti vést. Máte-li alespoň trochu volného času, který byste rádi smysluplně využili, umíte nebo rozumíte nějaké oblasti a rádi byste své znalosti, zkušenosti a dovednosti předávali dál a navíc máte rádi práci s dětmi, pak se nám určitě ozvěte! Budeme rádi za jakýkoli nápad, podnět a pomocnou ruku.

I k realizaci většiny našich dalších aktivit potřebujeme Vaší pomoc a jsme rádi za každého dobrovolníka, který je ochoten na našich akcích pomoct s přípravou nebo samotnou realizací akce. Pokud tedy máte chuť občas udělat něco užitečného pro naše nejmenší, neváhejte se nám ozvat.