Hledáme nové vedení – dopis od předsedkyně spolku

Hledáme nové vedení – dopis od předsedkyně spolku

MC Lidičky potřebuje nové vedení. Pokud se nenajde, ukončí spolek k 30. 6. 2019 svou činnost. Celý dopis následuje.

Vážení a milí,

jak všichni víte, již v loňském roce touto dobou, jsme ohlásily, že plánujeme naši činnost v MC Lidičky omezit, najít pokračovatelky a předat vedení a činnost spolku někomu dalšímu. K naší radosti se dvě maminky z Lidic našly a pustily se do „zaučování“. Bohužel ale tomuto okolnosti nepřály a předání spolku se nepodařilo.

V současné době jsme ve stejné situaci jako před rokem. Bohužel už ani jedna z nás není schopna se Lidičkám věnovat v plném rozsahu tak, jak vedení spolku a realizace aktivit spolku vyžaduje.

Tímto tedy zahajujeme druhý pokus o předání MC Lidičky a hledáme alespoň 3 akční osoby, které by spolek převzali, stali se tak novým vedením spolku a zajistili jeho fungování i v dalších letech.

Pokud byste Vy nebo případně někdo ve Vašem okolí měl zájem zjistit víc a spolek vzít pod svá křídla, ozvěte se nám co nejdříve. Případně prosíme o předání informací a kontaktů potenciálním zájemcům.

V rukou nového vedení spolku bude pak dění nejen v MC Lidičky, ale vlastně dění v celé obci Lidice. Opravdu bychom spolek rády předali. Jde nám především o udržení komunity v obci a o to, aby se i po ukončení naší činnosti v obci „něco“ dělo. Obec je samozřejmě schopná některé akce realizovat i nadále, ale bez MC Lidičky akcí ubyde. V ohrožení je i realizace kroužků a dalších aktivit spolku. Byla by velká škoda, pokud by měl být spolek zrušen. Vždy je lepší navázat na něco, co už funguje…

Pokud se žádné nástupkyně nenajdou, pak bude činnost spolku ukončena k 30. 6. 2019 a spolek bude postupně vypořádán a zrušen dle platné legislativy.

Tímto děkujeme za pochopení situace a za Vaši pomoc při hledání nového vedení spolku.

Za MC Lidičky Irena Přibylová, předsedkyně spolku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *