MC Lidičky má nové vedení! Matky zakladatelky děkují za přízeň a spolupráci :-)

MC Lidičky má nové vedení! Matky zakladatelky děkují za přízeň a spolupráci :-)

Vážení a milí,

je to tady! MC Lidičky, z.s. má nové vedení. To bylo zvoleno na konci května, kdy proběhla členská schůze MC Lidičky. Jednomyslně byly zvoleny Stáňa Koščová, Dana Richter a Martina Haiselová. Všechny tři maminky jsou sice z Buštěhradu,  ale Lidice a MC Lidičky jsou pro ně srdeční záležitostí a nadšení a nová energie z nich jen sálá.

Během letních prázdnin tedy dojde k předání prostor a informací, vyřešíme všechny oficiality a administrativní povinnosti a hlavně se budeme chystat na nový školní rok.

Se svými plány se s Vámi nové vedení MC podělí hned v příštím Zpravodaji, ale už nyní můžeme slíbit pokračování již zaběhnutých aktivit (cvičení rodičů s dětmi, odpolední kroužky pro děti, miniškolka) i zachování  všech velkých akcí pro širokou veřejnost. Dokonce dojde k rozšíření programové nabídky a do programu budou postupně přidány další menší jednorázové i pravidelné aktivity (typu jazykové kurzy pro dospělé, workshopy pro děti i dospělé, atp.). Určitě se máte nač těšit!

My bychom se s Vámi rády tímto rozloučily. Děkujeme za obrovskou podporu i za veškerou pomoc a čas, které jste nám, centru a především dětem věnovali.

Děkujeme a těšíme se na viděnou na některé z akcí MC Lidičky nebo jen tak v Lidicích. 🙂

Irena Přibylová a Petra Radová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *