Nové vedení se hlásí do služby

Nové vedení se hlásí do služby

Vážení sousedé,

nové vedení MC Lidičky se hlásí do služby! Dovolte nám se představit, jsme tři maminky ze sousedního Buštěhradu, které nebaví jen sedět v koutě😊 Je nám ctí ujmout se vedení místního mateřského centra a spoluúčastnit se tím dění v obci. 

Chtěly bychom poděkovat matkám zakladatelkám za kus práce, kterou zde odvedly. A že se jim dařilo! Doufáme, že i nám se povede alespoň tak dobře, jako jim.

Aktuálně probíhá předávání centra a přípravy na začátek nové sezóny, kterou zahájíme v průběhu září/října. Postupně chystáme nové webové stránky, vymýšlíme aktivity a zajišťujeme vše potřebné k hladkému chodu MC. Chceme Vám nabídnout řadu aktivit jak pro děti, tak pro rodiče. V tuto chvíli můžeme s jistotou přislíbit pokračování miniškolky (nově 3x v týdnu), cvičení rodičů s dětmi, keramiky a tanečků pro děti ze školky. Nově bychom rády do programu MC zařadily kreativní kroužek, tanečky pro veřejnost, cvičení pro maminky s možností hlídání dětí v průběhu lekce a pohybové aktivity i pro starší děti. Případné další rozšíření nabídky se bude řídit zájmem veřejnosti.

Přejeme krásné prázdniny všem.

Stáňa, Dana a Martina