PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR čar a kouzel v Lidicích – PŘIDÁN TERMÍN

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR čar a kouzel v Lidicích – PŘIDÁN TERMÍN

Obecné informace:

  • Příměstský tábor čar a kouzel v Lidicích se uskuteční v termínech : 12. – 16.7., 19. – 23.7., 2.8. – 6.8. a NOVĚ TAKÉ 9. – 13.8.2021, tedy vždy od pondělí do pátku v čase 7:30 – 17:00
  • Tábor je vhodný pro děti ve věku 5-10 let, maximální kapacita je 12 dětí/týden
  • Cena 2100 Kč (pro členy MC Lidičky), 2300 Kč pro ostatní
  • V ceně je zahrnuto stravování (2x svačina, oběd – polévka a hlavní jídlo), pitný režim, veškeré pomůcky potřebné pro plnění úkolů, 1x celodenní výlet, pojištění
  • Tábor bude pod vedením zkušených pedagožek Terezy Topkové a Elišky Losové.

Tereza Topková: Absolventka střední pedagogické školy v Berouně – obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V mateřské škole pracuji 10 let. Ve volném čase se věnuji aktivitám s dětmi a dvouleté dceři. Několikrát jsem byla jako praktikantka na dětských táborech.

Eliška Losová: S dětmi pracuji tři roky v mateřské školce. Absolvovala jsem obchodní akademii se zaměřením na ekonomii a podnikání. Nyní studuji VŠ – obor speciální pedagogika. Další zkušenost s dětmi mám i z jiných příměstských táborů, na kterých jsem byla 2 roky jako praktikantka, posléze jako vedoucí. Práce s dětmi mě moc baví a moc se těším na malé kouzelníky.

Přihlašování, platby a storno podmínky:

Pro členy spolku a rodiče dětí, které navštěvují MŠ Lidice platí přednostní přihlašování, a to do 5.5.2021. Dále jsou pak kapacity otevřeny pro veřejnost.

Nyní přijímáme závazné přihlášky na termín 9. – 13.8.2021. Ostatní termíny jsou již plně obsazeny.

Přihlášky na příměstský tábor prosím zasílejte na email: info@mclidicky.cz

Do mailu nám prosím vždy uveďte o který termín máte zájem, jméno a příjmení dítěteadresu, datum narození a rodné číslo (za účelem úrazového pojištění).

Po přihlášení bude splatná záloha ve výši 1000 Kč do 31.5.2021. Zbylá část následně do 30.6.2021. Oboje na účet MC Lidičky.

  • Storno účasti na táboře z naší strany nebo „vyšší moci“, jako např. nepříznivá epidemiologická situace, nemožnost konání akcí tohoto druhu, atp – 100%.
  • Storno účasti ze strany rodiny – do 30.6. – vracíme 100% částky, následně při zrušení do týdne před zahájením tábora si ponecháváme 1000 Kč, při zrušení méně jak týden před zahájením tábora pak propadá celá částka.
  • V případě, že zajistíme my nebo vy náhradníka, vracíme 100% z uhrazené částky (nejpozději však vždy do čtvrtka v týdnu před zahájením tábora (kvůli pojištění)).