Dokumenty ke stažení

Důležité dokumenty sdružení

Přihláška na kurzy pro děti (všechny kurzy kromě Lidičkové)

Výroční zpráva za rok 2016

Stanovy 14. 5. 2015

Provozní řád

Přihláška člena

Zápis z ustavující schůze 15.3.2011

Seznam pomoci (projekt Spolu pro mateřská centra)

Pravidelný rozvrh MC Lidičky (aktualizace 22. 9. 2018)

Aktuální rozvrh MC Lidičky

 

Inspirujte se

Básničky, písničky, říkadla

Recepty na dobrůtky pro nejmenší – v tomto dokumentu najdete inspiraci na výrobu slaných a sladkých dobrůtek pro Vaše mrňousky. Je zde několik receptů na dětské narozeninové dorty, slané i sladké pečivo z listového těsta, perníčky a mnoho dalšího.

Knihy pro děti a dospělé – zde najdete mnoho zajímavých odkazů na ještě zajímavější knihy. Jsou zde uvedeny tituly, které bychom vám rády na základě vlastních zkušeností doporučily. Jedná se například o knihy o dětské výživě, recepty pro naše nejmenší, o knihy inspirující k mnoha aktivitám s dětmi, o knihy plné básniček, písniček a říkadel, které můžete své dítě naučit. Dále zde uvádíme i typy na knihy pro ty, kteří se chystají mít miminko nebo jsou již v očekávání svého miminka.

 

Ostatní

Blokování nevhodných stránek dětem – V dnešní době je Internet nejen velkým pomocníkem, ale také velkou hrozbou a to zejména pro děti. V uvedeném článku se dozvíte, jak můžete ve vašich domácích podmínkách vaše děti ochránit  před „zakázanými“ stránkami. Projekt vytvořila společnost Schindler Systems a blokování nevhodných stránek zajišťuje zdarma (placená je pouze technická podpora – blíže na stránkách projektu, které najdete v přiloženém článku).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *