PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přidejte se se k nám na super CESTU KOLEM SVĚTA!

Tábor bude pod vedením zkušených pedagožek Terezy Topkové a Elišky Losové. O spokojenost bříšek Vašich dětí se postará skvělá kuchařka Lenka Oudránová.

Tereza Topková: Absolventka střední pedagogické školy v Berouně – obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V mateřské škole pracuji 10 let, Ve volném čase se věnuji aktivitám s dětmi a roční dceři. Několikrát jsem byla jako praktikantka na dětských táborech.

Eliška Losová: S dětmi pracuji dva roky v mateřské školce. Absolvovala jsem obchodní akademii se zaměřením na ekonomii a podnikání. Nyní se hlásím na VŠ – obor speciální pedagogika. Další zkušenost s dětmi mám i z jiných příměstských táborů, na kterých jsem byla 2 roky jako praktikantka. Práce s dětmi mě moc baví a doufám, že i děti bude bavit naše společná “cesta kolem světa”.

Lenka Oudránová: Pracuji jako vedoucí školní jídelny a kuchařka v MŠ Lidice. Mám letitou praxi v oboru. Zajímám se o osobní rozvoj v oblasti zdravé výživy, průběžně se vzdělávám v trendech zdravého vaření.

Přihlášky na příměstský tábor prosím zasílejte na email: info@mclidicky.cz

Do mailu nám prosím vždy uveďte o který termín máte zájem, jméno a příjmení dítěte, adresu, datum narození a rodné číslo (za účelem úrazového pojištění).