Program centra

Program centra

Vybere si opravdu každý!
Bohatá a pestrá nabídka kroužků pro děti.

Rozvrh

První poletí šk. roku 2022/2023

Kroužky

Bližší informace ke každému kroužku naleznete v detailu každé nabídky.

Miniškolka Lidičkové

Adaptační kroužek pro děti ve věku 2 - 4 let bez přítomnosti rodičů. Cílem je příprava na mateřskou školku a odloučení od maminky.


Aerobic dance

Kroužek aerobiku a nejet to! Všestranný rozvoj pohybových schopností, následných dovedností a správné držení těla.

Cvičení rodičů s dětmi - mladší

Cvičení rodičů s dětmi ve věku 9m - 18m. Rozvoj pohybových dovedností, hrubé i jemné motoriky. Příjemně strávený společný čas.

Cvičení rodičů s dětmi - starší

Cvičení rodičů s dětmi ve věku 18m - 3 roky. Prohloubení pohybových dovedností, správné držení těla a nácvik rytmického cvičení.

Angličtina pro děti

Seznámení s angličtinou tím nejlepším způsobem - konverzací s RODILÝM MLUVČÍM. Děti si prostřednictvím her, písní a praktického nácviku osvojí základy jazyka.


Španělština pro maminky s dětmi

Pro maminky, které si chtějí oprášit či od základu nastartovat svou španělštinu. Zároveň hravou formou seznámíte s jazykem i své děti.

Keramika pro děti

Prostřednictvím práce s keramickou hlínou děti rozvíjejí mozkovou činnost, relaxují, celkově se zklidňují. Práce navíc podporuje kreativitu. Vhodné pro děti od 4 let.

Výtvarný kroužek

Perfektní volba pro všechny šikovné ručičky. Budeme kreslit, malovat, stříhat, lepit, stavět,... a spoustu dalšího. Tvorba podporuje dětskou fantazii a kreativitu.

Cesta kolem světa

Vydejte se na cestu kolem světa společně s cestovatelkou Aničkou. Poznáte různé země, místní tradice a zajímavosti.

Šance pro vás:)

Máte zálibu, schopnost či přednost? Baví Vás práce s dětmi? Přidejte se k nám do týmu a přidejme společně další kroužek!